Я ХОЧУ ПУТЕШЕСТВОВАТЬ, Я МЕЧТАЮ БЫТЬ ЭКСКУРСОВОДОМ!ПРОСТО БУДЬ - ПЕРВЫМ !Экскурсии для школьников и студентов!Фестивали для творческих коллективов в Болгарии. Грузии, Европе....Однодневный тур - Харьков - 08.03,26.03 МАСЛЕНИЦА в AQVAZOO!5,6 марта - Масленица в Петриковке Масленица в Запорожье Экскурсия" Город, рожденный Днепрогэсом!" Концерт ОРГАННОЙ МУЗЫКИ в Днепре! "На город наш любимый посмотри" - ( обзорная экскурсия )«Святогорск – от забвения к возрождению» (однодневный тур)Солнечные дни на Болгарском побережье ( июнь- август) Арабатские термы (Счастливцево)Весняні квіти і дегустація соку в Самарскому лісі  Екскурсія в запорізьку виноробню "Вина Запоріжжя" СМАКУЄМО   РАЗОМ (Равлики і вино) Одесса - Шабо - Аккерман на Пасху (22.04 - 25.04.2022 г)Лимонный рай в Запорожье (Лимонарий)Самарський реліктовий ліс

Я ХОЧУ ПУТЕШЕСТВОВАТЬ, Я МЕЧТАЮ БЫТЬ ЭКСКУРСОВОДОМ!

ПРОСТО БУДЬ - ПЕРВЫМ!

Экскурсии для школьников и студентов!

Фестивали для творческих коллективов в Болгарии. Грузии, Европе....

Однодневный тур - Харьков - 08.03,26.03

 МАСЛЕНИЦА в AQVAZOO!

5,6 марта - Масленица в Петриковке.

 Масленица в Запорожье

 Экскурсия "Город, рожденный Днепрогэсом"!

 Концерт ОРГАННОЙ МУЗЫКИ в Днепре!

"На город наш любимый посмотри" -  (обзорная экскурсия)

«Святогорск – от забвения к возрождению» (однодневный тур)

Солнечные дни на Болгарском побережье (июнь- август)

 Арабатские термы (Счастливцево)

Весняні квіти і дегустація соку в Самарскому лісі

Екскурсія в запорізьку виноробню "Вина Запоріжжя"

 СМАКУЄМО   РАЗОМ (Равлики і вино)

Одесса - Шабо - Аккерман на Пасху (22.04 - 25.04.2022 г)

 Лимонный рай в Запорожье (Лимонарий)

Самарський реліктовий ліс

Ласкаво просимо!

Я люблю своє місто й  розповім Вам про нього!

«Ні, ти не знаєш добрі України, якщо на Запоріжжі не бував» - такими словами про наше місто запорізького поета Петра Ребра можна починати екскурсію для гостей колиски козацького краю – Запоріжжя.

Й дійсно, побачивши Запоріжжя, довідавшись, яку роль відіграла Запорізька Січ у визвольній боротьбі України, у захисті рубежів нашого краю від кримсько-татарських набігів, а пізніше в ХХ ст. значення Запоріжжя в індустріалізації країни, гості нашого міста краще довідаються Україну і її історію.

Запорізький край має прадавню й славну історію. Тут жили люди ще в сиву старовину.

Довгий час землі за дніпровськими порогами належали вільнолюбному козацтву – селянам, що бігли від феодального гніту.

Героїко-романтичне минуле нашого краю невід'ємне пов'язане з іменем гетьмана Богдана Хмельницького, відважного отамана Івана Сирко й легендарного народного героя Байди.

Край з унікальною комбінацією скель, води, степів і лісу – усе це створює дивну хортицьку ауру Добра, Сили, Мудрості й Краси.

Неодноразово о. Хортиця, який перебуває майже в центрі міста, був місцем героїчної боротьби слов'ян зі степовими племенами. На великому водному шляху «з варяг у греки» до берегів Хортиці причалювали каравани слов'янських лодій, суду візантійських і скандинавських купців.

Вважають, що тут в 972 р. у нерівному бої з віроломними кочівниками поліг київський князь Святослав.

Хортиця – безцінний історичний пам'ятник. На її скелях зафіксована перша стоянка людей епохи неоліту.

По імені стоянки, розкопаної на острові Середній Стіг, названа ціла епоха – Середньостогівська (IV-III тис. до н.е.). На острові збереглися сліди киммерійців, скіфів, сарматів, хазарів, печенігів, половців, ранніх слов'ян. Тут побували князі Київської Русі: Аскольд, Дір, Олег, Ігор, князівна Ольга.

Щоб краще познайомитися з обрисами острова пропонується екскурсія  навколо острова на катері (поїздка триває 2 години).

На острові перебуває дуже цікавий музей історії Запорізького козацтва, а також відтворена Запорізька Січ – музей під відкритим небом, де нащадки славних козаків демонструють свої бойові мистецтва. На Хортиці у формі театрального дійства демонструють своє мистецтво запорізькі козаки кінного театру, а поруч із театром перебуває музей козацьких річкових і морських суден минулих сторіч, які були підняті із дна р. Дніпро.

У Запоріжжя є ще один унікальний об'єкт: 700 – літній дуб, побачивши цей дуб, А.С. Пушкін написав знаменитий вступ до другого видання поеми «Руслан і Людмила».

(«У лукомор'я дуб зелений…»). Художник Ілля Рєпін, побачивши наш дуб, написав картину «Запорізькі козаки пишуть лист турецькому султанові».

Крім історичних реліквій, у м. Запоріжжя можна побачити пам'ятник – гіганта, емблему міста, об'єкт гордості індустріалізації країни 30-х років ХХ ст. – Дніпрогес.

Обов'язково потрібно відвідати унікальний музей ретроавтомобілей і військової техніки «Фаетон». Усі автомобілі реставровані й перебувають у первозданному стані.

У Запоріжжя також є музей зброї, де зібрана унікальна колекція мечів, кинджалів, пістолів різних епох приватного колекціонера Шлайфера.

Хочеться відзначити, що маршрут оглядової екскурсії по місту пролягає головним проспектом, який є самою довгою вулицею в місті (більш 11 км).

Сьогодні м. Запоріжжя – це сучасне місто, із прекрасною інфраструктурою, з розвиненими транспортними розв'язками, торговельними, культурно-спортивними, розважальними комплексами.

Це один з індустріальних центрів півдня України, місто вчених, студентів, знаменитих спортсменів, артистів.

Наше місто радо зустріне Вас! Приїжджайте й Ви, одержите масу позитивної енергії й вражень!

Ласкаво просимо!

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.