ПЕРЛИНА САМАРСЬКОГО ЛІСУ

Неопределенный

 

ПЕРЛИНА САМАРСЬКОГО ЛІСУ

08.00 годині виїзд із Запоріжжя в Самарський ліс (Дніпровська область)

Прибуття 10.30г. Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія «Таємниці Самарського лісу»

Унікальна краса лісу збереглася з давніх часів. Самарський реліктовий ліс цікавить не тільки звичайних туристів, а й фахівців-науковців.

Вся справа в тому, що вік лісу налічує тисячі років. Опис місця Першу згадку про Самарський ліс можна знайти ще в літописах про половецькі  війська. Свою назву ліс отримав від річки Самара, а знаходиться він в Дніпровській області. Цей ліс унікальний, оскільки тут зібрано величезну кількість представників флори і фауни, причому тут приживаються рослини, які зазвичай комфортно себе почувають в абсолютно різних умовах. Тут поєднуються, наприклад, хвойний ліс з рослинами степової зони. Також в лісі є діброва, вік дерев якої перевищує триста років. Серед тварин, яких тут можна зустріти - кажани, куниці, лосі. В лісі зібрано близько 20 відсотків усіх видів флори і фауни України!

Чим зайнятися? Туристи люблять Самарський реліктовий ліс - це велика територія, на якій можна розбити намет, влаштувати пікнік і добре провести час. Тут навколо лише дика природа і чисте повітря. Є в лісі і озера, в яких можна скупатися в жарку пору. А восени це місце дуже популярно серед грибників. Ліс є об'єктом пильної уваги вчених. Вони закликають дбайливо ставитися до місцевості, на території якої зібрано стільки унікальних видів рослин і тварин.

Під час екскурсії ми зможемо побачити лісові ландиши,які зацвітають в травні. А також вас чекає чай із зібраних лісових трав і звичайно ж пікнік в лісі і повні легені чарівного сосонового повітря.

19.00г Повертаємося в Запоріжжя

Вартість туру - 530 дорослі /480 грн діти (діти до 5 років безкоштовно,але без місця в автобусі)

В вартостті туру : автобусне обслуговування, екскурсовод по лісу, обід

Увага! С собою мати питну воду, або термос з чаєм,кавою, бутерброди, килимок,зручний одяг і взуття для єкскурсії!

Додаткова інформация : 067 603 3521 , Вайбер 095 501 37 71

Зцілення лісом - це те, що нам усім зараз потрібно!

Якщо ти захочеш побувати в енергетично зарядженому місці і, наприклад, помедитувати, то не відмовляй собі в такої можливості.

Вважається, що якщо навіть просто погуляти в лісі, то можна очистити ауру, набратися сил і навіть зцілитися від хвороб.

Відомо, що природа робить позитивний вплив на самопочуття. Звуки лісу, запах дерев, сонячне світло, що проникає крізь листя, свіже чисте повітря. Все це дарує нам відчуття комфорту, знімає стрес і занепокоєння, допомагає розслабитися і мислити ясно.

В Японії є особлива філософія, яка досліджує вплив исцеляющих сил лісу на людину, - сінрін-Йоку. Термін сінрін-Йоку (shinrin-yoku), як і сама практика, з'явився в Японії в 1980-х роках. Дослівно його можна перевести як «лісове купання» - сінрін в перекладі з японської означає «ліс», а Йоку - «ванна». Вчені з Японії і Південної Кореї тут же провели ряд досліджень про користь для здоров'я від відпочинку серед дерев. Виявилося, що ліс позитивно впливає на людину, має заспокійливий ефект за рахунок змін в нервовій системі, зниження рівня гормону стресу кортизолу і підвищення імунітету.

Всього через 15 хвилин перебування в лісі артеріальний тиск падає, рівень стресу знижується, а концентрація і ясність розуму поліпшуються.

Природа жможе допомогти позбутися негативного впливу зовнішніх факторів. Двогодинне «лісове купання» допоможе відключитися від гаджетів і сповільнитися. рекомендую:

1. Відправляйтеся в ліс. Це може бути і міський парк, головне, щоб там були дерева. І, бажано, не було чути шуму машин.

2. Відкладіть техніку, поставте телефон на беззвучний режим.

3. Нехай ваше тіло буде провідником у світ природи. Слухайте, куди воно хоче вас завести. Слідкуйте за запахами. Не поспішайте. Насолоджуйтесь звуками, ароматами і видами природи, відкриваючи для себе ліс.

4. Дозвольте природі огорнути ваші вуха, очі, ніс, рот, руки і ноги. Слухайте спів птахів і шелест вітру в листі дерев. Подивіться на різну зелень дерев і сонячне світло, що проникає крізь гілки. Відчуйте аромат лісу і вдихніть запахи природи на повні груди.

5. Відчуйте свіжість повітря, роблячи глибокий вдих. Покладіть руки на стовбур дерева. Занурте пальці рук або ніг в струмок. Ляжте на землю. Вдихніть аромат лісу і звільніть почуття радості і спокою. Тепер ви з'єдналися з природою. Ви перейшли міст на щастя.

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.