БУКОВИНСКИЙ ВОЯЖ

Русский

Особливий шарм у Чернівців , -
Музика , що застигла в камені ...

 

В програмі туру:

 Резиденція Буковинських Митрополитів, Театр, архітектурний комплекс площі Рінгпляц, Театральна площа, площа Філармонії, площа Турецької криниці, неперевершена Панська вулиця, « Старий замок», Хотинська фортеця.

Пішохідно- автобусну екскурсію по чарівному «Маленькому Парижу» - Чернівцям. "Чернівці - це місто, де недільний день починався з Шуберта , а закінчувався дуеллю . Це місто - на півдорозі між Києвом і Бухарестом , між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи , де співали кращі сопрано , а кучера фіакрів сперечалися про Карла Крауса , де тротуари підмітали букетами троянд і де книгарень було більше , ніж кав'ярень ... ".

 

Під час пішохідної екскурсії побачите безліч унікальних і найкрасивіших пам'яток, а саме Резиденцію Буковинських митрополитів (нині Чернівецький національний університет) , який зовсім недавно увійшов у всесвітню спадщину ЮНЕСКО. А який гарний комплекс Центральної площі, де з балкона Ратуші виходить Сурмач і грає на сурме мелодію « Марічка ». Архітектурний комплекс Театральної площі з драматичним театром, а також єврейський народний дім, який був побудований на гроші єврейської сім'ї в 1908 році.

Резиденції Буковинських Митрополитів, де відкриється для вас вся Альма- Матер , яку побудував чеський архітектор Йозеф Главка. Ви побачите мармурову , червону і блакитну зали . Після закінчення екскурсії - поселення в готель. Вільний час. Запрошуємо вас на факультативну вечірню екскурсію вечірніми Чернівцями. Вечірнє місто - унікальне і неповторне. А також для любителів театрального мистецтва запрошуємо на виставу до Чернівецького драмтеатру

Хотин і Кам'янець - Подільський. Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинську фортецю , яка обороняла Буковинські землі. Хотин приваблює туристів з усього світу , одне з найдавніших міст України , нещодавно відсвяткував своє 1000 -річчя. Місто знаходиться в Чернівецькій області України , адміністративний центр Хотинського району , на правому березі Дністра. Хотинська фортеця - чудовий зразок середньовічного оборонного зодчества України , один з найбільш значних пам'ятників архітектури Буковини. Побудована в XIII в. за наказом князя Данила Галицького на місці ранньослов'янських укріплень.

 

Стара частина міста є історико -архітектурним заповідником. Тут знаходиться музей- заповідник , картинна галерея , планетарій і найцікавіше - справжній середньовічний замок! Вас чекають: середньовічна Ратуша, вірменський колодязь, а також Петропавлівський костьол і багато іншого ... Після пішохідної екскурсії - обід.

                                                      

. Запрошуємо відвідати унікальний музей грошей Поділля , а також і музей Магдебурзького права . А для любителів гострих відчуттів - музей тортур ( 15 грн. Кожен музей).

ВАЖЛИВО:

  • Туристи , які подорожують одні , можуть бути розміщені в тримісних номерах;
  • Компанія залишає за собою право змінювати кількість , порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище;
  • Місця в автобусі розподіляються автоматично , по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус проводиться згідно підтвердженим місцях ;
  • Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса ;

Дислокация: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.