29-30 травня-Фотоподорож "Романтичне Поділля"

Неопределенный

29-30 травня-Фотоподорож "Романтичне Поділля"

Це потрібно побачити! Поспішайте бути в числі першовідкривачів і здивувати всіх незаїждженими фото незвичайних місць !!!

У програмі туру:

  • Замок Радомисль, Будинок Рибака на Острові Любові в Старому Солотвині, Монастир Босих Кармелітів в Бердичеві + Екскурсія і вечірній супершоу світломузичний фонтанів у Вінниці !!!
  •   Факультативна поїздка Садиба Грохольських-Можайських у Вороновиці, Садиба графині Щербатової в Немирові і Подільський Версаль в Тульчині або цілий день у Вінниці !!!

28 травня (пт) 15.55- Відправлення поїздом із Запоріжжя 29 травня (сб) 

Ми побачимо в автобусній екскурсії першого дня: Замки Радомисль, -Будиночки Рибака на Острові Любові в Старому Солотвині, -Монастирь Босих Кармелітів в Бердичеві Вечірній супершоу світломузичний фонтанів у Вінниці Ночівля в Вінниці

30травня (нд) Пішохідна екскурсія-прогулянка по Вінниці на цілий день !!! або факультатив (доп. плата 400-500 грн / чол в залежності від кількості учасників): -Усадьба Грохольських-Можайських у Вороновиці, -Дворец Потоцького-Подільський Версаль в Тульчині -Усадьба дочки Потоцкого- графині Щербатової Повернення до Вінниці

17.40- Від'їзд поїздом в Запоріжжі

31 травня (пн) 08.00 Прибуття поїзда в Запоріжжі

Вартість: 2000 грн / чол

Проїзд поїздом плацкарт + всі автобусні переїзди в перший день, проживання, супровід, орг послуги (якщо берете жд квитки самі-вартість на 400 грн менше)

Вартість для постійних Мандрівників і дітей до 14 років-1850 грн / чол

Доп. витрати: Автобусна екскурсія 2-го дня (факультативно за бажанням) - 400-500 грн / чол

Вхідні квитки, екскурсії: Орієнтовно від 200 грн / чол (оплата на місці) Громадський транспорт, харчування, сувеніри ... передоплата: -1000 грн / чол за умови самостійної покупки залізничних квитків, -Плюс 400 грн (плацкарт) або 700 (купе), якщо жд квитки купуємо ми, без вибору місця, ті, що будуть в наявності.

Рекомендуємо здати передоплату якомога раніше, потім можливо також при наявності місць і залізничних квитків (необхідно буде перевірити наявність)

Дислокация: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.