Самарський реліктовий ліс - 27 березня,09 квітня

Неопределенный

Самарський реліктовий ліс - 27 березня,09 квітня

 07.00 годині виїзд із Запоріжжя в Самарський ліс (Дніпровська область)

Прибуття 10.00г. Зустріч з екскурсоводом. Екскурсія «Таємниці Самарського лісу»

Унікальна краса лісу збереглася з давніх часів. Самарський реліктовий ліс цікавить не тільки звичайних туристів, а й фахівців-науковців.

Вся справа в тому, що вік лісу налічує тисячі років. Опис місця Першу згадку про Самарський ліс можна знайти ще в літописах про половецькі  війська. Свою назву ліс отримав від річки Самара, а знаходиться він в Дніпровській області. Цей ліс унікальний, оскільки тут зібрано величезну кількість представників флори і фауни, причому тут приживаються рослини, які зазвичай комфортно себе почувають в абсолютно різних умовах. Тут поєднуються, наприклад, хвойний ліс з рослинами степової зони. Також в лісі є діброва, вік дерев якої перевищує триста років. Серед тварин, яких тут можна зустріти - кажани, куниці, лосі. В лісі зібрано близько 20 відсотків усіх видів флори і фауни України!

Чим зайнятися? Туристи люблять Самарський реліктовий ліс - це велика територія, на якій можна розбити намет, влаштувати пікнік і добре провести час. Тут навколо лише дика природа і чисте повітря. Є в лісі і озера, в яких можна скупатися в жарку пору. А восени це місце дуже популярно серед грибників. Ліс є об'єктом пильної уваги вчених. Вони закликають дбайливо ставитися до місцевості, на території якої зібрано стільки унікальних видів рослин і тварин.

Під час екскурсії ми зможемо продегустувати справжній, весняний березовій сік 

Сік берези являє собою прозору рідину, яка на початку весни рухається по стволу, пробуджуючи спляче дерево до активного життя. Він є потужним ліками, яке використовується для лікування від багатьох недуг. Офіційна медицина вважає сік берези одним з кращих натуральних дієтичних продуктів, який завдяки своєму біохімічному складу позитивно впливає на організм.

За старих часів слов'яни поїли їм по весні дітей і хворих людей, і після декількох днів прийому соку, ті відчували себе бадьоріше, здоровіше і енергійніше.

І справді, сік пробуджує не тільки дерево, а будь-якого, хто його п'є - зникає втома, поліпшується настрій - справжній еліксир бадьорості, приготований нам в подарунок матінкою-Природою.

Можливість порівняти справжній природний сік з соком, який стоїть на вітрині магазинів. А також вас чекає чай із зібраних лісових трав і звичайно ж пікнік в лісі і повні легені чарівного сосонового повітря.

20.00г Повертаємося в Запоріжжя

Вартість туру - 650 дорослі /580 грн діти

(діти до 5 років безкоштовно,але без місця в автобусі)

Увага! С собою мати питну воду, або термос з чаєм,кавою, бутерброди, килимок,зручний одяг і взуття для єкскурсії!

Додаткова інформация : 067 603 3521 , Вайбер 095 501 37 71

Тип тура: 

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.